YDS Deneme Sınavları Kitabı / 10 Adet Özgün YDS Deneme Sınavı

-Advertorial-

YDS’ye girecek adaylar için hazırlanmış RH YDS Deneme Sınavları kitabı gerçek sınav ile birebir uyumlu 10 özgün deneme sınavından ve online olarak www.remzihoca.com üzerinden verilen açıklamalı cevap anahtarlarından oluşmaktadır.

YDS deneme sınavları kitabını satın alanlar ayrıca kitap üzerinde verilen online hizmetlere erişim kodu ile www.remzihoca.com web adresinde sunulan Deneme Sınavları uygulaması aracılığı ile her bir deneme sınavının detaylı soru açıklamalarına ve testlerde geçen kelime, collocation ve preposition kullanımlarına erişebilirler. Deneme sınavı uygulaması ile deneme sınavlarındaki performanslarını hem deneme sınavı başına hem de tüm soru tipleri için ayrı ayrı inceleyebilirler.

RH YDS Deneme Kitabı bir deneme kitabından daha fazlası!

RH YDS Deneme Sınavları kitabı kullanıcıları Cluebank uygulaması aracılığı ile her bir soru ve şık için verilen ipucu bilgilerine erişebilirler.

Remzi Hoca’nın YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL öğrencilerine özel olarak geliştirdiği Wordy uygulaması ile her bir deneme sınavının kelimelerini, bu kelimelerin collocation ve preposition kullanımlarını çalışabilirler. Böylece kendi kelime sistemlerini oluşturup kelime konusunda gelişmelerini takip edebilir, eksiklerini giderebilirler.

Online test uygulamasında her soru tipi için verilen extra soruları da çözerek kendilerini aşama aşama geliştirebilirler.

Online okuma uygulamasıyla kitap kullanıcılarına verilen okuma parçalarını çalışıp hem okuma ve çeviri hem de kelime açısından kendilerini geliştirebilirler. Böylece sınava tam hazırlık imkanı yakalarlar.

Kitap kullanıcıları, Remzi Hoca web sitesinde bulunan YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL gibi akademik sınavlara özel olarak oluşturulmuş Rh Sözlük’ü kullanarak, bilmedikleri kelimelerin anlamı ve bunun yanında kelime hakkında bilinmesi gereken birçok detaya erişebilirler.

RH YDS Deneme Kitabı satın almak için :

https://www.remzihoca.com/urunler/kitap/rh-yds-deneme-sinavlari

Yorumlarınızla Katkıda Bulunabilirsiniz