BRITISH COUNCIL “IELTS’TE BAŞARI İÇİN ONLINE SEMİNER” DÜZENLİYOR

Dünyanın en çok tercih edilen İngilizce dil sınavı IELTS’e  (Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı), British Council Türkiye’nin düzenlediği online seminerle hazırlanın.

British Council’ın, bu ücretsiz online seminerinde sınavın genel içeriğinin yanı sıra; Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma başlıklı dört sınav aşamasının her biri ile ilgili olarak detaylı bilgi alabileceksiniz. Ayrıca British Council eğitmeni, testin her bölümünde başarılı olmanız için gerekli pek çok önemli ipucuna değinecek

90 dakika sürecek bu online seminer; sadece sizin yönelteceğiniz sorularla degil, sizlere iletilecek olan anket soruları aracılığıyla da interaktif olarak ilerleyecek. British Council eğitmeni, ayrıca oldukça faydalı akademik kelimelere değinecek ve sizlerle çeşitli yazı örnekleri paylaşacak.

IELTS’te istediğiniz puanı alarak başarı sağlamak için siz de sorularınızı hazırlayın ve bu faydalı online seminerde hemen yerinizi ayırtın. 26 Temmuz  Çarsamba saat 19.30’daki online seminere katılmak için British Council web sitesinden kolaylıkla kayıt yaptırabilirsiniz.

Yurt dışında eğitimin kapılarını açan IELTS sınavı hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız British Council’ın detaylı web sayfasını incleyebilirsiniz .

British Council online kayıt sistemi ile IELTS’e en kolay ve hızlı şekilde kayıt yaptırabilirsiniz. Siz de hemen kayıt olun 

 

 

 

Yorumlarınızla Katkıda Bulunabilirsiniz