İstanbul Kültür Sanat Vakfı’ndan 1000 üniversite öğrencisine İKSV Kültür Sanat Kartı hediye

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’ndan 2018 yılında da 1000 üniversite öğrencisine 250 TL değerinde İKSV Kültür Sanat Kart, Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle hediye.

Üstelik bu yıl Kültür Sanat Kart sahipleri, kendileriyle birlikte etkinliğe gidecek üniversite öğrencisi bir arkadaşlarına daha bilet alabilecek! Başvurular 8-28 Ocak arasında, http://kultursanatkart.iksv.org/ adresi üzerinden yapılacak.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın, öğrenimini Türkiye’de, YÖK’e bağlı üniversitelerde sürdüren 18-25 yaş arası 1.000 üniversite öğrencisine hediye edeceği, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde 2018 sonuna dek kullanılabilecek 250 TL değerinde bir karttır.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın, kuruluşunun 45. yılında, Öncü Sponsoru Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle hayata geçirdiği İKSV Kültür Sanat Kart, Türkiye’de eğitim hayatını sürdüren üniversite öğrencilerinin kültür-sanat etkinliklerine erişimini artırmayı amaçlamaktadır.

İKSV Kültür Sanat Kart tek seferde ya da birden fazla etkinlikte bilet almak için kullanılabilir. Kültür Sanat Kart ile her gösteri için, biri kart sahibi, ikincisi de yine bir öğrenci için alınması şartıyla, en fazla iki (2) adet bilet alınabilir.

Eczacıbaşı Topluluğu’nun süren desteğiyle önümüzdeki yıllarda da devam edecek İKSV Kültür Sanat Kart projesi, her yıl 1.000 öğrenciyi kültür-sanatla buluşturacak.

Ayrıntılı bilgi için:

http://kultursanatkart.iksv.org/

https://www.facebook.com/istanbulkultursanatvakfi

 

 

 

Yorumlarınızla Katkıda Bulunabilirsiniz