En Uygun Tekerlekli Sandalyeyi Keşfetmek

Hayalinizdeki tekerlekli sandalyeye sahip olmanın artık çok kolay olduğunu söylesek ne yapardınız? Elbette buna nasıl sahip olabileceğinizi sorardınız. Cevap çok basit. Wheel; bu sorunun cevabı. Ekibimizle size en uygun tekerlekli sandalyeyi tasarlıyor ve temin ediyoruz.

Bunun için sizinle tanışıp isteklerinizi ve rutininizi öğrendikten sonra sizin vücut ölçülerinize uygun bir araç tasarlıyoruz. Elbette bu tasarım sırasında işlevselliğini ve güvenliğini asla geri planda bıramıyoruz. Sonrasında size uygun tasarlanan bu modeli kendi zevkinize göre şekillendirmeniz için size geniş bir aksesuar kataloğu sunuyoruz.

Diğer Seçenekleriniz Neler?

Manuel tekerlekli sandalye kullanmakta sıkıntı yaşayanlar için;

Akülü Tekerlekli Sandalye modellerimiz yardıma koşuyor. Güçlü motorları ve dayanaklı tasarımlarıyla sizi asla yarı yolda bırakmayacak olan akülü tekerlekli sandalyeler, aynı zamanda şık tasarımlarıyla da göz dolduruyorlar.

Macere dolu gezileri mi seviyorsunuz? Dev tekerlekleri ve süper çekiş güçleriyle farklı zeminlere özel tasarlanmış tekerlekli sandalyelerimizle tanışın. Yüksek güvenlik ve konfor sağlayan bu araçlarla harika anılar biriktireceksiniz.

Spor tutkunları için geliştirilmiş sporcu tekerlekli sandalyeleri ile sevdiğiniz sporu aktif bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcıları tarafından çok sevilen bu araçlar dünyanın en iyi markaları tarafından üretilmektedir.

Ne kadar büyürse büyüsün hep bir gözünüzün üstünde olduğu çocuğunuz için göz alıcı tasarımlarıyla çocuk tekerlekli sandalyeleri de sahiplerine kavuşmayı bekliyor. Manuel modellerinin yanında elektrikli tekerlekli sandalye şeklinde de boy gösteren çocuk araçları, çocuğunuz her an yanında olacak müthiş bir yardımcıdır.

Her duruma uygun tekerlekli sandalyelerimizle tanışmak için tek yapmanız gerekn bizimle iletişime geçmek.

Kaynak :  http://www.tekerleklisandalyemiz.com/kategori2_43_1_akulu-elektrikli