En Hızlı İnternet Paketleri Hangisi?

Birçok internet sağlayıcısı dağıtmış olduğu internetin oldukça hızlı ve verimli olduğunu iddia eder. Ancak tüm dağıtıcıların kullandığı altyapı sistemi neredeyse aynıdır ve bunların birbirinden farkı sadece sağladıkları paketlerdeki özelliklere ve fiyata göre değişir. Birisinin 10 mbps’lik interneti 60 liradan diğerinin de daha düşük hızda bir interneti 50 liradan satışa sunduğunu görebilirsiniz. Her operatör ise, rakibinin müşterilerine sunduğu tarifelerin aynısını sunabilir. Ancak internet hızı arttıkça fiyat da artabilir. Üstelik vaat edilen hıza çıkmak ve o hızda kullanımı sürdürebilmek her zaman mümkün olmaz.

Bu nedenle Kablonet hizmetinden bahsetmek istiyorum. Tamamen kendi altyapısına sahip sistem yüksek hızlarda internet kullanımı gerçek olabiliyor. Fiber altyapı sayesinde veri transferlerinin daha hızlı hale gelmesi kablonet ile mümkün oldu ve bu da internet hızını arttırmak isteyenler için ideal bir şeydir. Ancak kablonet altyapısı her yerde yok. Olan yerlerde ise sunulan yüksek hızlı internetin oldukça cazip fiyatta olması talepleri oldukça fazlalaştırıyor. Siz de, ofisinizde veya evinizde yüksek hızlı bir internetin hayal olmaktan çıkmasını istiyorsanız, mutlaka kablonet hizmetlerinden faydalanmalısınız.

Neden hızlı bir internete ihtiyacın var?

Günümüzün en çok kullanılan cihazlarından birisi, bilgisayar. Özellikle işyerlerinde birçok amaca hizmet etmesi açısından oldukça önemli olan bu cihazın internetle bağı kesildiğinde işlevselliği düşüyor diyebiliriz. Firmaların birçok işlemi internet üzerinden yapmaya başlaması hızlı bir internet kullanımına olan ihtiyacı daha da arttırdı. İşlemlerin daha hızlı ve kesintisiz bir şekilde yerine getirilebilmesi adına dosya veya bilgi transferlerinin anında olması gerekiyor.

Kablonet ile bunu elde edebilmek mümkündür. Daha hızlı video indirme, dosya yükleme ve indirme gibi işlemlerin hepsi, fiber altyapı sayesinde daha çabuk bir şekilde gerçekleşebiliyor. Türksat tarafından sunulan kablonet hizmetinden faydalanabilmek içinse yaşadığınız yerde fiber altyapının bulunması lazımdır. Aksi durum da hem uygun fiyata sunulan hem de normal operatörlere göre çok daha hızlı internet imkanı sunan hizmetten faydalanmak mümkün değil. Başvurular için ise, yetkili bayilerde form doldurmak gerekir. Ayrıntılı bilgi için http://www.kablonetbasvuru.com/ adresini ziyaret edebilirisiniz.