Bioderma Ürünleri ile Cildinizdeki Değişimi Fark Edin

-Advertorial-

Cildin biyolojisini ön planda tutarak tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirdikleri dermokozmetik ürünleri dünyanın pek çok ülkesinde kullanıcıları ile buluşturan Bioderma, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefler. Her yaş grubuna ve cilt problemine hitap etmeyi başaran marka ile cildinizin bakımlı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Jean-Noël Thorel tarafından 1977 yılında kurulan Bioderma; günümüzde Avrupa, Asya, Amerika, Okyanusya, Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde hizmet vermektedir. Dünyanın dört bir yanındaki dermatologlar tarafından en çok önerilen ürün çeşitlerine sahip olan dermokozmetik markası Bioderma, her cilt problemi ve sorunu ile uyum sağlayan ürünleri sayesinde öne çıkar. Cilt uzmanları tarafından geliştirilen Bioderma Atoderm, Sensibio, Sebium, Hydrabio serileri arasından cildinize en uygun ürünleri seçerek günlük cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Hassas Ciltlere Özel Bioderma Sensibio Serisi

Bioderma; uzman dermatologlar tarafından hassas cilde sahip olanlar için özel olarak formülize edilen Sensibio serisi ürünleri ile günlük cilt bakımını ve temizliğini en iyi şekilde yapmanıza imkan tanır. Kolayca nemini kaybeden, zaman zaman kızarma eğilimi gösteren ve gerginlik hissine sahip olan hassas ciltler Sensibio ürünleri sayesinde tüm sorunlarına çözüm bulabilir.
Makyaj çıkarıcı Bioderma H2O misel solüsyon, temizleme jeli, cilt maskesi ve tolerans seviyesini arttırıcı bakım kremi çeşitleri ile cildinizin günlük bakımını ve temizliğini yaparken cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olan BB krem ve compact ürünler sayesinde ise makyajınıza baz oluşturabilirsiniz.

 

Karma ve Yağlı Ciltler için Bioderma Sebium

Karma ve yağlı ciltler için geliştirilen Sebium serisi , çeşitli nedenlerden kaynaklı ortaya çıkan sebum (yağ) seviyesini dengelemeye yardımcı ürünleri ile etkin bir cilt bakımı sunar. Fluidactiv® patenti sayesinde yağlı cildin dengesini sağlamayı hedefleyen seri sayesinde cildinizin günlük bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Temizleyici jel , sabun, misel solüsyon, serum, renkli ve renksiz bakım kremi çeşitlerine sahip olan Sebium serisi ile cildinizi temizleyebilir, yağ dengesini koruyabilir ve nemlendirebilirsiniz. Sebium serisi, akne tedavisi görenlerin sıklıkla tercih ettikleri ürünlere sahiptir.

Bioderma Hydrabio Serisi ile Cildinizi Nemlendirin

Bioderma Laboratuvarlarında geliştirilen Aquagenium® patentine sahip olan Hydrabio serisi, çevresel ya da biyolojik nedenler ile ciltte meydana gelen nemsizliği ortadan kaldırmayı amaçlar. Cildin nemini, ışıltısını ve elastikiyetini geri kazandırmayı başaran Hydrabio ürünleri, böylelikle cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Yoğun nem sağlayan nemlendirici serinin süt ve su formunda temizleyici, losyon, serum, güneş koruyucu ve nemlendirici bakım kremi çeşitleri sayesinde cildinize kaybettiği nemi ve parlaklığı geri kazandırabilirsiniz.

Bioderma ürünlerine Kozmela sitesinden ulaşabilir ve ihtiyacınıza uygun ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.kozmela.com/bioderma