Astropay Kart Özellikleri Nelerdir Kart Aidatı Var mıdır Neden Güvenilirdir?

-Advertorial-

Astropay kart olarak karşımıza çıkan elektronik ön ödemeli sistem, üstün özellikleri nedeniyle piyasada yoğun olarak kullanılmaktadır. Sistemi kullanan online mağaza sayısı, dünya genelinde 100 bin civarına ulaşmış olmak ile birlikte, bu sistemi kullanan birey sayısının da, milyonlar ile ifade edildiği görülmektedir. Güvenli ödeme gereci olması, kartın en belirgin özelliğidir. Kart aidatının bulunmaması, alışverişlerde faiz ödenmemesi, limit aşım işleminin bulunmaması gibi üstün özellikleri ön plana çıkmaktadır. Alışverişlerde kolay bir şekilde kullanılması, sadece güvenlik kodu sistemi ile ödeme işleminin yapılması ve gönderilen paraların anında karşı tarafın hesabında bulunması da, ele alınması gereken önemli özellikleri arasındadır. Hiçbir şekilde komisyon ödenmemesi, kart bedeli, kart aidatı, hizmet bedeli ve benzeri ek masraflar ile karşılaşılması da, tercih edilmesindeki önemli etkenlerdir.

Astropay Kart Aidatı Var mıdır?

Astropay satın al işlemini yaptığınız takdirde, sizlerin eline geçen kart içerisinde yaptığınız ödeme miktarının % 100’ü bulunmaktadır. Diğer bir ifade ile 100 dolar değerinde bir kart satın almış iseniz, harcayacağınız parada net 100 dolar olacaktır. Bu ödeme miktarının içinden, alışveriş komisyonu, faiz, kart aidatı gibi hiçbir kesinti yapılmayacaktır. Ayrıca, astropay al işlemleri için bayiye göndereceğiniz ödeme bedeline ilave olarak, sizlerden kart aidatı, komisyon işlem ücreti, hizmet bedeli gibi herhangi bir bedelde talep edilmeyecektir. Kartın ön plana çıkan özelliklerinden bir tanesi de, hiçbir şekilde masraf sisteminin devreye girmeyecek olmasıdır. Bildiğiniz kredi kartları ile karıştırılmaması gereken bir ödeme gerecidir. Gecikme faizi, limit aşım ücreti, aylık faiz kart aidatı, kullanım bedeli gibi bir seçenek sisteme dahil değildir.

Astropay Neden Güvenilirdir?

Astropay kart olarak karşımıza çıkan ödeme gereci, uluslar arası alanda karşılaşabileceğiniz en güvenli ödeme aracıdır. Güvenlik ilkesinin temelinde tek kullanımlık sistem ve ön yükleme bedeli bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir paket tespit eder iseniz, tespit ettiğiniz paket doğrultusunda, kartınızı alır ve online alışverişlerde kullanırsınız. Pin kodunu sisteme girerek, ödeme yaptığınız anda kartınız otomatik olarak sistemden silinecek yani iptal olacaktır. Bu aşamadan sonra aynı pin kodu ile yapabileceğiniz tek işlem, astropay bozdurma işlemidir. Yani kartın içerisinde alışverişten artan parayı, geri alma işlemidir. Sizlere teslim edilen güvenlik kodu ya da 16 haneli rakam kartın kendisini ifade etmektedir. Sizin kimlik numaranız ile kredi kartı numaranız ile telefon numaranız ile ya da herhangi bir bilginiz ile eş değer rakamlar değildir. Kombinasyon olarak üretilmiş olan bu pin kodu, size özel bir koddur ve hiçbir şekilde sizi tanımlayacak rakamları işaret etmemektedir. Yaptığınız alışverişte kullanılan pin kodu, yaptığınız alışveriş yani ödeme esnasında zararlı yazılımlar tarafından ele geçirilmiş olsa dahi, ikinci defa kullanılma imkanı bulunmadığı için, güvenlik ilkesinin üst düzeyde olduğu da görülmektedir.

https://www.astropaykartal.gen.tr/